Перша, організаційна зустріч членів Вченої ради НТ УША.

Шановні друзі,
Як ви знаєте, з 1 листопада Українська школа архетипіки отримала офіційний юридичний статус як Громадська (неприбуткова) організація "Наукове товариство "Українська школа архетипіки"". Статутом (див. у додатку) визначено два її керівних органи: Правління ГО і Вчена рада ГОПерший - здійснює свої повноваження в інтересах інституційного розвитку організації, другий - опікується науково-дослідницьким, експертним, публікаційним напрямами та питаннями підготовки публічно-управлінських кадрів.
Функції Правлінням організації виконує склад її юридичних засновників: Е. Афонін (один з фактичних співзасновників УША-2010, підписант Статуту, президент ГО), А. Мартинов (один з фактичних співзасновників УША-2010, підписант Статуту), К. Ладуренко (автор і підписант Статуту, виконавчий директор ГО), Т. Новаченко (підписант Статуту), П. Мельник (підписант Статуту, розробник освітньої платформи ГО), Я. Глодов (підписант Статуту, розробник інтернет-платформи ГО), М. Мазур (підписант Статуту, відповідальний за фінанси ГО).
Цим листом, друзі, запрошуємо вас на обговорення і затвердження рішенням Правління організації складу її Вченої ради. Кандидатури для включення до списку ВР ГО практично з кожним з Вас погоджено напередодні. Засідання відбудеться за покликанням: http://www.graf21.org.ua/usarch20241212/
12 грудня о 17.00 за посиланням:  http://www.graf21.org.ua/usarch20241212/ 
відбудеться перша, організаційна зустріч членів Вченої ради НТ УША.
Сподіваємось, на Вашу присутність на цьому важливому розширеному засіданні Правління ГО "НТ УША" або, як лагідно охрестила нашу організацію одна з наших колег, - ГОНТУША!